Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Stoisko targowe z kompozytu poliestrowo-szklanego

Stoisko targowe, Stoisko targowe z kompozytu poliestrowo-szklanego 

Stoisko targowe z kompozytu poliestrowo-szklanego. Branżowe targi turystyczne w Bielsku-Białej.

Zalety kompozytu:

- odporny na czynniki atmosferyczne

- wykonany w dowolnej kolorystyce

- lekki

- łatwy w transporcie dzięki modułowej budowie

- duża estetyka wykonania, połysk, gładkość powierzchni

- istnieje możliwość zaprojektowania przez nas nowego wzoru stoiska targowego lub produkcja stoisk targowych na posiadanych przez nas formach produkcyjnych.

Zmniejszona palność:

W przypadku zaostrzonych wymagań określających parametry palności powinniśmy zastosować kompozyt o zmniejszonej palności. Jesteśmy w stanie dostarczyć wyrób spełniający wymagania techniczne określone przez klienta. Posiadamy duże doświadczenie wynikające z wieloletniej produkcji wyrobów samogasnących takich jak na przykład obudowy do złącz kablowych  wykonane ze specjalistycznych żywic samogasnących, znajdujących zastosowanie w branży energetycznej .

Potwierdzenie spełniania określonych wymagań technicznych uzyskujemy dzięki współpracy z zewnętrznym labolatorium z terenu Niemiec, badającym palność laminatu.

 

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net