Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Przemysł stoczniowy

Stożki zsypowe Stożki załadunek

Przemysł stoczniowy

     Od kilku lat współpracujemy z odbiorcą elementów z żywic poliestrowych wykorzystywanych przy załadunku statków w towary sypkie.  Elementy te, tak zwane stożki zsypowe są składnikiem opatentowanego przez naszego odbiorcę, systemu załadunku towarów sypkich na statki.

Z uwagi na duże wymagania związane z dokładnością wymiarową stożków zsypowych oraz wytrzymałością na obciążenie, każdy ze stożków poddawany jest pomiarom wymiarowym i pomiarom wytrzymałości na obciążenie na stanowisku pomiarowym.

  

Gotowe stożki zsypowe wysyłamy transportem drogowym do siedziby producenta systemu zsypowego załadunku statków w Anglii.

 

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net