Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Słupek multimedialny wykonany z kompozytu poliestrowo-szklanego

 

 Słupek multimedialny

Słupek multimedialny wykonany z kompozytu poliestrowo-szklanego.

Zalety słupka multimedialnego z kompozytu poliestrowo szklanego:

- odporny na czynniki atmosferyczne

- wykonany w dowolnej kolorystyce

- lekki

- łatwy w transporcie dzięki modułowej budowie

- o dużej estetyce wykonania, połysku, gładkości powierzchni

- istnieje możliwość zaprojektowania przez nas nowego wzoru słupka multimedialnego lub produkcja słupków multimedialnych na posiadanych przez nas formach produkcyjnych.

Zmniejszona palność:

W przypadku zaostrzonych wymagań określających parametry palności musimy zastosować kompozyt o zmniejszonej palności. Jesteśmy w stanie dostarczyć wyrób spełniający wymagania techniczne określone przez klienta. Posiadamy duże doświadczenie wynikające z wieloletniej produkcji wyrobów samogasnących takich jak na przykład obudowy do złącz kablowych, znajdujących zastosowanie w branży energetycznej.

Potwierdzenie spełniania określonych wymagań technicznych uzyskujemy dzięki współpracy z zewnętrznym labolatorium z terenu Niemiec, badającym palność laminatu.

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net