Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Karoserie, samochody, tuning

 

       Technologia laminatów wytwarzanych z żywic poliestrowych i maty szklanej a w przypadku większych wymagań wytrzymałościowych z żywic epoksydowych i włókien węglowych bardzo dobrze nadaje się do zastosowania w tuningu samochodów osobowych, tuningu samochodów dostawczych lub ciężarowych. 

Typowe elementy tuningu samochodowego produkowane dotychczas w firmie Aga Kompozyty w Pisarzowicach to:

- błotniki
- nadkola
- owiewki
- spojlery
- zderzaki.

       Z uwagi na mało i średnioseryjny charakter produkcji, nie wykonujemy jednostkowych zleceń od Klientów. Wyjątkiem są zastosowania hobbystyczne, w których duży jednostkowy koszt wyprodukowania elementów wynikający z konieczności wytworzenia nowego modelu i formy jest akceptowany przez zlecającego.

       Przykładem tego typu prac tuningowych było wykonanie maski silnika do rzadkiego samochodu sportowego z marki MG.
Cały proces produkcji, od otrzymania rysunków od Klienta, przez przetworzenie ich do formatu 3D, zaprogramowanie pracy pięcioosiowej obrabiarki CNC, wyfrezowania modelu maski, finalnego obrobienia i wyprowadzenia powierzchni w modelarni, wytworzenia formy aż do wykonania gotowej maski w zamówionym, czarnym matowym kolorze trwało 7 dni.
 

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net