Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Hard top, pick up

Hard Top

W przeszłości, przez wiele lat byliśmy fabrycznym producentem Hard Topów z żywic poliestrowych

i maty szklanej do samochodów Polonez Truck w wersji pick up. Hard topy dostarczaliśmy w kompletach z bagażnikami dachowymi i osłonami zamontowanymi pod burtami samochodu oraz pod burtą z tyłu. Miesięcznie produkowaliśmy Hard Topy w ilościach przekraczających 400 kompletów.

Dostawy Hard Topów do zakładu Daewoo w Nysie trwały do momentu zakończenia produkcji samochodów Polonez Truck w wersji pick up.

Na etapie prototypu, krótkiej serii oraz wieloletniej produkcji seryjnej na potrzeby własne oraz odbiorców zewnętrznych wytwarzaliśmy Hard Topy do różnych wersji samochodów typu pick up. Wśród produkowanych przez nas Hard Topów znalazły się takie jak:

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net