Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

O Firmie

       AGA KOMPOZYTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Pisarzowicach koło Bielska-Białej powstała w 1992 roku. Początkowo firma była zarządzana jednoosobowo. Od 2002 roku, po przerejestrowaniu na spółkę jawną, firma zarządzana była przez trzech wspólników. Od stycznia 2015 roku firma działa w formie Spółki Komandytowej.

       Podstawowym profilem działalności Spółki Aga jest produkcja kompozytów poliestrowo-szklanych w oparciu o żywice poliestrowe, żywice epoksydowe i włókna szklane. Zakład produkcyjny AGA zajmuje się produkcją kompozytów z żywic poliestrowych wzmacnianych matą z włókna szklanego w takich branżach jak: motoryzacja, produkcja autobusów, produkcja karoserii autokarów, produkcja elementów wagonów pasażerskich, tuning samochodów, przemysł stoczniowy i okrętowy, energetyka, budownictwo, wytwarzanie konstrukcji reklamowych, produkcja donic ozdobnych i ogrodowych.

       Produkcja i zarządzanie są oparte na systemie zarządzania jakością ISO. System zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 został wdrożony w 2006 roku. W lutym 2011 roku firma AGA uzyskała certyfikat potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnego z najnowszą normą ISO 9001:2008. Aktualny audyt certyfikujący odbył się w styczniu 2015 roku.

       Kadra zarządzająca firmą posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, branży tworzyw sztucznych, mechanicznej i lakierniczej.

       Firma Aga Kompozyty Spółka z o.o. Sp. k. zatrudnia około 110 pracowników.

       Produkcja laminatów poliestrowo szklanych odbywa się w kilku halach produkcyjnych. Łączna powierzchnia terenu to ponad 1,5 hektara a powierzchnia hal produkcyjnych przekracza 3500 m2. Powierzchnia produkcyjna, jak i teren przyległy stanowi własność Spółki AGA.

Prawie 90% wyprodukowanych wyrobów trafia na Eksport. Dotychczas udało nam się znaleźć odbiorców w takich krajach jak: Anglia, Belgia, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Kanada, Niemcy, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Włochy. 

 

 

 

 

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net