Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Słup ogłoszeniowy, reklamowy z kompozytu poliestrowo-szklanego

 Słup ogłoszeniowy

Słup ogłoszeniowy, reklamowy z kompozytu poliestrowo-szklanego.

Zalety słupa ogłoszeniowego z kompozytów z żywic poliestrowych:

- odporność na czynniki atmosferyczne

- wykonanie w dowolnej kolorystyce

- lekkość

- łatwość w transporcie dzięki modułowej budowie

- dużaj estetyka wykonania, połysk, gładkość powierzchni

- istnieje możliwość zaprojektowania przez nas nowego wzoru słupa ogłoszeniowego lub produkcja słupów ogłoszeniowych na posiadanych przez nas formach produkcyjnych.

Zmniejszona palność:

W przypadku zaostrzonych wymagań określających parametry palności powinniśmy zastosować kompozyt o zmniejszonej palności. Jesteśmy w stanie dostarczyć wyrób spełniający wymagania techniczne określone przez klienta. Posiadamy duże doświadczenie wynikające z wieloletniej produkcji wyrobów samogasnących takich jak na przykład  obudowy do złącz kablowych , znajdujących zastosowanie w branży energetycznej.

Potwierdzenie spełniania określonych wymagań technicznych uzyskujemy dzięki współpracy z zewnętrznym labolatorium z terenu Niemiec, badającym palność laminatu.

 

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net