Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Obudowy silników maszyn

 

Obudowa silnika walca drogowego

Obudowa silnika walca drogowego


Obudowa silnika autobusu

Obudowa silnika autobusu

 

       Kompozyty poliestrowo szklane z uwagi na możliwość nieomal dowolnego formowania końcowego kształtu wyrobu oraz dobrych właściwości konstrukcyjnych spełniających wysokie wymagania wytrzymałościowe i estetyczne są często stosowane jako obudowy silników maszyn.

       Rolą osłon silników maszyn jest zabezpieczenie przed dostępem do ruchomych oraz rozgrzanych części silnika i jego osprzętu. Dodatkowo często jako podstawowe zadanie stawiane osłonom silnika występuje konieczność wygłuszenia hałasu i tłumienia wibracji powodowanych przez pracujący silnik.

      Obudowy silników maszyn wytwarzane z kompozytów poliestrowo szklanych znajdują zastosowanie jako zewnętrzne osłony silnika, narażone na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz jako osłony silnika wewnątrz pojazdów.

Obudowy silników maszyn zewnętrzne:

- obudowa silnika walca drogowego,
- obudowa silnika koparki,
- obudowa silnika spychacza,
- obudowa silnika dźwigu itp.

Obudowy silników maszyn wewnętrzne:
- obudowa silnika autobusu itp.

 

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net