Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Donice okrągłe - donice owalne

  

Donice okrągłe Donice okrągłe i owalne Donice owalne
Okrągłe donice Donice okrągłe ogrodowe Donice owalne ogrodowe
 Donica okrągła i owalna  Donica okrągła Donica owalna 
 wymiary (Ø x wysokość): Ø 63 cm x 52 cm dane techniczne Ø 55 cm x 76 cm dane techniczne 

 

       Donice okrągłe i donice owalne projektowane i produkowane w naszym Zakładzie wytwarzane są w technologii laminatów poliestrowo-szklanych.

       Najczęściej wybieranym kolorem donic okrągłych i donic owalnych jest kolor biały. Donice można wykonać również w bardzo bogatej palecie barw zgodnych z systemem oznaczania kolorów RAL. W przypadku wykonania donic w kolorach innych niż biały wymagane jest zamówienie minimalnej ilości donic. Konieczność zamówienia minimalnej ilości donic w preferowanym kolorze wynika z możliwości złożenia przez nas zamówienia na kolorowy żelkot (wierzchnia warstwa donicy).

 

 Donice okrągłe | Donice owalne | Donice okrągłe ogrodowe

Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net