Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.kompozyty.com.pl/polityka_prywatnosci,s335.html

Aktualności
« powrót do listy


2024-04-09:  Program dofinansowania płatników składek ze środków ZUS.


 

 

W listopadzie 2023 roku podpisaliśmy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych umowę o dofinansowanie ze środków Programu dofinansowania płatników składek w ramach prewencji wypadkowej o nazwie
„ELIMINACJA ZAGROŻEŃ DLA ZDROWIA I ŻYCIA PRACOWNIKÓW -
MODERNIZACJA SYSTEMU OŚWIETLENIOWEGO Z UŻYCIEM OPRAW PRZECIWWYBUCHOWYCH W
ZAGROŻONYM POMIESZCZENIU, ZABEZPIECZENIE PRACOWNIKÓW PRZED WPŁYWEM CZYNNIKÓW
SZKODLIWYCH DLA ZDROWIA - WYPOSAŻENIE W ŚOI.”.

W ramach dofinansowanego projektu zmodernizowano oświetlenie w hali produkcyjnej nr II, która jest objęta projektem. W pomieszczeniach pracy hali II podwieszone były liczne przewody instalacji elektrycznej, a oprawy oświetleniowe liczyły ponad 30 lat (tak jak cała instalacja) – nie dając wymaganego natężenia oświetlenia.

Zły stan istniejącej starej instalacji uniemożliwiał podłączenie kolejnych opraw oświetleniowych a tym samym uzyskanie wymaganego natężenia oświetlenia. Jedynym rozwiązaniem problemu było wykonanie nowej instalacji elektrycznej.

Drugim celem był zakup ŚOI (środków ochrony indywidualnej) pracownikom na stanowiskach: stolarz, laminater, monter-obcinacz, monter. Bez zabezpieczenia pracowników w ŚOI praca na wymienionych stanowiskach nie jest możliwa.
 


« powrót do listy
Copyright © 2010 All rights reserved           created by wizja.net